W NIEDZIELĘ I ŚWIĘTA: 7.30, 9.30, 11.00, 16.00

Kościół w Warzymowie: 16.00 (wrzesień - czerwiec), 18.00 (lipiec, sierpień)

Kapica w Łuszczewie: 17.00 (wrzesień - czerwiec), 19.00 (lipiec, sierpień)

OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY: 7.30, 17.00 (październik - marzec), 18.00 (kwiecień - wrzesień)

Ogłoszenia

Parafia Skulsk organizuje na przełomie czerwca i lipca pielgrzymkę do Sanktuariów Niemiec i Północnych Włoch. W programie m.in. zwiedzanie Drezna, Sanktuarium  w Altotting - duchowego centrum Bawarii. Następnie Turyn, gdzie przechowywany jest Całun Turyński, Werona - miasto słynnych kochanków Romea i Julii. Zwiedzamy Mediolan, a w nim gotycką, marmurową Katedrę Narodzin NMP i operę La Scala. Potem  Jezioro Di Garda: wypoczynek i rejs po jeziorze. Siódmego dnia wypoczynek nad basenem. W drodze powrotnej zwiedzimy Norymbergę i Poczdam. Szczegółowy program można otrzymać w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Zapraszamy na uroczą pielgrzymkę. Koszt 3.300 zł plus ok. 150 Euro.